Гігієнічний засіб Canina Ohren-Balsam для собак та котів для вух бальзам 100 мл
Догляд за вухами собаки є важливою профілактикою хвороб. Німецький препарат Ohren-Balsam (100 мл) перетворить цей процес на простий і приємний.
Спосіб застосування: нанесіть кілька крапель у вушні раковини, протягом приблизно однієї хвилини масажуйте вухо знизу вгору, зайві залишки бальзаму разом із сіркою та брудом собака самостійно витрусить.
Препарат розроблений німецькою компанією Canina спеціально для довговухих порід собак. Він абсолютно безпечний для тварини, швидко та обережно чистить вушні раковини. У складі ізопропіловий спирт, арніки настоянка та гліцерин.
Рекомендації щодо застосування:
Собакам дрібних порід і кішкам - закапати в кожну вушну раковину по 1-2 краплі Ohren Balsam для вух і злегка помасажувати основу вуха.
Собакам середніх і великих порід - закапати в кожну вушну раковину по 3-4 краплі Бальзаму для вух і злегка помасажувати основу вуха.
Для профілактики достатньо 2-3 обробок на тиждень.
Немає відгуків про цей товар.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Минимальный заказ
Минимальная сумма заказа в нашем интернет-магазине составляет 300 грн.
Способы доставки
- Новая почта:
- в отделение
- курьером на адрес
- в почтомат
- Самовывоз из магазина — вы можете забрать заказ в ближайшей точке ZooLand в Киеве или Броварах.
Срок доставки перевозчиком обычно составляет от 1 до 3 дней. Стоимость доставки заказов до 2000 грн определяется компанией «Новая почта» в зависимости от веса, габаритов и города получателя.
Способы оплаты
- Банковская карта — оплата кредитной или дебетовой картой (LiqPay).
- Безналичный расчет — для физических и юридических лиц.
- Оплата на счет IBAN — прямой перевод на наш расчетный счет.
- Оплата при получении — наложенный платеж в отделении «Новой почты» или курьеру.